Suite Aconchego 1
Dit gastvrije Suite Aconchego 1 Miguel Pereira hotel is gelegen op 3 km afstand van het Cachaca Museum en op 25 minuten wandelen van Shopping Florescer.
Het centrum van Miguel Pereira kan worden bereikt binnen 20 minuten lopen van dit pension, en culturele locaties zoals de Museu Francisco Alves liggen op 2 km afstand. Dit comfortabele hotel in Miguel Pereira is ook binnen een paar straten van Museu Ferroviario Miguel Pereira gesitueerd. Suite Aconchego 1 Miguel Pereira bevindt zich op 30 minuten wandelafstand van Igreja Nova Matriz, populair bij pelgrims en toeristen.
De accommodatie beschikt over gastenkamers met een privébadkamer.
Bar Bom Clima biedt een selectie van gerechten in de buurt van dit hotel in Miguel Pereira.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Nova Matriz2135 km
- Viaduto Paulo de Frontin2346 km
- Kerk van Sint Antonius2094 km
- Florescer2068 km
- Casa-Sede da Fazenda Pau Grande4158 km
- Aldeia Arcozelo4281 km
- Museu Ferroviario Miguel Pereira306 km
- Luchthavens
- Luchthaven Francisco Álvares de Assis118 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Suite Aconchego 1 hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Suite Aconchego 1 hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Francisco Álvares de Assis van Suite Aconchego 1 hotel?
Francisco Álvares de Assis luchthaven en Suite Aconchego 1 hotel zijn gescheiden door een 120 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Suite Aconchego 1 hotel?
Suite Aconchego 1 hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Suite Aconchego 1 hotel uitchecken?
Klanten van Suite Aconchego 1 hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Miguel Pereira?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Miguel Pereira is $38. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welk soort zwembad heeft Suite Aconchego 1 hotel?
Er is een zwembad beschikbaar bij Suite Aconchego 1 hotel.